Otomobilleri seven ve otomobilleri anlayan bir hizmet anlayışıyla aracınız için aradığınız her şeyi size sunan firmamız Demsa Oto Antalya Muratpaşa’da bulunmakta, oto yedek parça sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızda, BMW, Mini Cooper ve Land Rover marka araçlar için üstün hizmet anlayışı ile yedek parça satışı yapılmaktadır.

 

Otomotivde dünya standartlarında hizmet anlayışına sahip ülkemizde, araçlarınızın ömür boyu en iyi performansı sergileyebilmesi için aradığınız her şeyi size sunmaktayız. Profesyonel bir ekiple hizmet veriyor, araçlarınız için orijinal yedek parçaların tedarik ve satışında güvenilir bir marka olmak için çalışıyoruz. Bulunduğumuz bölgede sektörde lider konuma gelme hedefi ile gösterdiğimiz çaba, bugüne kadar bizlerle çalışmış tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti gün geçtikçe büyümemiz ve gelişmemizdeki en büyük etkendir.

 

Demsa Oto olarak, sektörde geçirdiğimi uzun yıllarda edindiğimiz deneyimle, aracınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ediyor, hatalı ya da uygun olmayan bir parça almanızı ya da kullanmanızı engelliyoruz. Her araç için özel olarak üretilen yedek parçaları tek tek tanıyor, ürünlerini sattığımız firmaların kalitesinden, üretim şekillerine kadar her detayı biliyor ve aracınızın için en iyi ürünleri size sunuyoruz. Aracınızın ilk günkü performansı ile çalışmasında, değişen parçaların önemini çok iyi bilen bizler, kaliteli ve güvenilir iş anlayışımızı yaptığımız her satışta net bir şekilde gösteriyoruz.